Prodhuesit

mbreti luan filma per femije

Buletini

DVD MOVIE - FILM VIZATIMOR PER FEMIJE - PERRALLAT MAGJIKE

DUBBED IN ALBANIAN LANGUAGE - DUBLUAR NE SHQIP

Me shume detaje


$9.99

8

Gjendja: In Stock

Ne listen e deshirave

30 produkte te ngjashme ne te njejten kategori

DVD MOVIE - FILM VIZATIMOR PER FEMIJE - PERRALLAT MAGJIKE

NDIQ ENDERRAT U TUA

PRINCESHAT E DASHURA AURORA DHE JASMINE NE DY HISTORI KOMPLET TE REJA

KALO UREN NGRITESE, HYR NE KESHTJELLEN MAGJIKE DHE SHOQERO PRINCESHEN AURORA NE AVENTUREN E SAJ TE PARE, QE NGA KOHA E KLASIKUT, E BUKURA E FJETUR. PASTAJ FLUTURO MBI TAPETIN MAGJIK NE AGRABAH, KU JASMINE DHE PERSONAZHET E TJERE TE DASHUR TE ALADINIT, KRYEVEPRA FITUESE E CMIMIT OSCAR, KTHEHEN ME AVENTURA TE REJA ENTUZIASMUESE PER TE TE MAGJEPSUR. ME MUZIKE TE PAHARRUESHME DHE PROTAGONISTET E DASHUR KETO HISTORI TE REJA, JAPIN FORCE TE MADHE PER TE BESUAR TEK VETJA DHE DO TE BEJNE TE KALOSH MOMENTE TE ARTA. ME PERRALLAT MAGJIKE ZBULO SE, NE QOFTE SE NDJEK ENDERRAT E TUA... ATO MUND TE BEHEN REALITET!

 

Aucun commentaire n'a été publié pour le moment.

Shporta  

Nuk ka produkte

Dergesa $0.00
Totali $0.00

Shporta Beni Pagesen

PayPal